kostka i galanteria brukowa

profesjonalne doradztwo, niskie ceny

projekt ułożenia kostki GRATIS

realizacje na każdą kieszeń

najlepsi producenci kostki na rynku

największy wybór kostki brukowej na mazowszu

realizujemy zlecenia korporacyjne

przywracamy kostce brukowej jej dawny blask


O firmie

Firma powstała w 1989 roku w Żyrardowie jako Zakład Usługowy Roboty Drogowe. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne, a jego obecna nazwa ELDMAR składa się z liter imion członków rodziny.

W ciągu wieloletniego funkcjonowania na rynku zdobyliśmy wysoką pozycję wśród przedsiębiorstw w regionie. Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w branży budownictwa drogowego. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym personelem kierowniczym, specjalistami o wieloletnim stażu pracy w wykonywaniu robót drogowych oraz własną, bogatą bazą sprzętowo-transportową, która pozwala na wykonywanie skomplikowanych powierzonych nam prac.

Naszą specjalnością jest kompleksowe wykonawstwo nawierzchni z kostki brukowej, mas mineralno-bitumicznych, oraz infrastruktury drogowej - realizujemy prace budowlano-remontowe dotyczące obszarów budownictwa drogowego dla instytucji publicznych, a także wykonujemy projekty indywidualnych zleceniodawców.

Ponad 32-letnia obecność na rynku jest najlepszym dowodem naszej rzetelności, wiarygodności i wysokiej jakości wykonywanych usług!

Zadzwoń do nas!