kostka i galanteria brukowa

profesjonalne doradztwo, niskie ceny

projekt ułożenia kostki GRATIS

realizacje na każdą kieszeń

najlepsi producenci kostki na rynku

największy wybór kostki brukowej na mazowszu

realizujemy zlecenia korporacyjne

przywracamy kostce brukowej jej dawny blask


Kostka brukowaNawierzchnie z kostki brukowej i granitowej

Układamy i odtwarzamy chodniki, nawierzchnie parkingów, placów oraz podjazdów. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace brukarskie, wykorzystując najwyższej jakości kostkę brukową i granitową oraz profesjonalny sprzęt i materiały. Realizujemy nie tylko duże, korporacyjne zamówienia, ale również mniejsze zlecenia od osób fizycznych na tzw. małą architekturę ogrodową wokół obiektów mieszkalnych oraz gospodarczych - ścieżki, chodniki, place i podjazdy do garaży.

Wykonujemy również specjalistyczne projekty wymagające nadzoru Konserwatora Zabytków - np nawierzchnie zabytkowych cmentarzy.

Sprzedaż kostki

Kostka brukowa

Szlachetne oraz standardowe kostki brukowe cechują się ogromną różnorodnością kształtów i kolorów umożliwiając tworzenie niepowtarzalnych wzorów. Kostki doskonale nadają się do układania chodników, podjazdów, jezdni, placów, parkingów czy przydomowej architektury.Kostka granitowa

Jest to wysokiej jakości produkt surowo łupany na określony wymiar i kształt. Kostka ta nie wymaga konserwacji i zachowuje swój niepowtarzalny wygląd przez długie lata. Piękno naturalnego kamienia pozwoli nadać każdej posesji wyjątkowy charakter. Podjazdy, ścieżki wyłożone granitową kostką to prawdziwie efektowne wykończenia każdego przydomowego ogrodu.

Zadzwoń do nas!